На Вінниччині чоловіка засуджено за безжальне вбивство родича

На Вінниччині чоловіка засуджено за безжальне вбивство родича

На Вінниччині чоловіка засуджено за безжальне вбивство родича

Немирівський районний суд Вінницької області оголосив вирок чоловіку, який у січні цього року біля одного з місцевих кафе у смт. Брацлав до смерті побив свого родича.

Підсудний приревнував потерпілого до своєї дружини, через що між нетверезими чоловіками виникла бійка.  

В ході досудового розслідування було встановлено, що сварка та бійка між чоловіками виникла на грунті ревнощів. Потерпілий, який не мав власного житла кілька місяців проживав у підсудного – свого далекого родича.

14 січня під час розпиття спиртних напоїв у місцевому кафе потерпілий в присутності товаришів підсудного зізнався, що мав інтимні стосунки з його дружиною. Обурений чоловік попросив припинити цю розмову, але потерпілий почав глузувати над ним. Вийшовши з кафе, на цьому ґрунті між чоловіками виникла бійка, під час якої потерпілий отримав тілесні ушкодження несумісні з життям. Побачивши, що родич помер, чоловік відтягнув його тіло до річки та залишив в очереті.

Суд визнав підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 121 КК країни (умисне тяжке тілесне ушкодження), та призначив покарання – 6 років позбавлення волі.  

За матеріалами ВК ГУНП у Вінницькій області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
21.02.2018
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.02.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
04.02.2018
RSS-матеріал