У Краматорську наркоман у стадії ломки ледь на забив жінку на смерть

У Краматорську наркоман у стадії ломки ледь на забив жінку на смерть

У Краматорську наркоман у стадії ломки ледь на забив жінку на смерть

Близько 04:00 для надання медичної допомоги у міську лікарню була доставлена жінка 1983 року народження. Медики діагностували у потерпілої закриту черепну-мозкову травму, струс головного мозку та переломи ребер з обох сторін.

Зі слів жінки, напередодні ввечері їй подзвонив близький знайомий та попросив вийти до нього на вулицю для розмови. Під час бесіди чоловік почав просити у жінки «дозу», щоб вколотись. Отримавши відмову, зловмисник розлютився та накинувся на неї. Вихопив в неї з рук рюкзак, де знаходилася металева зерномолка та почав бити жінку по голові. Потім змусив потерпілу йти з ним далі, на території однієї з багатоповерхівок чоловік вирішив продовжити свій злочинний намір та знов накинувся на жінку. Спочатку бив її по всьому тілу руками та ногами, тягав за волосся, а потім взявся за цеглу, яку знайшов поряд.

Врятуватись від знущань жінці допомогла одна з місцевих мешканок. Почувши крики про допомогу, пенсіонерка вибігла до під’їзду, щоб відчинити бідолашній двері та захистити її від агресивного злочинця, а також викликала лікарів.

Зловмисник був затриманий та доставлений до Краматорського відділу поліції. В минулому на рахунку 26-річного чоловіка вчинення крадіжки, грабіж та незаконне зберігання наркотиків.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
21.02.2018
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.02.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
04.02.2018
RSS-матеріал