На Черкащині прокуратура має намір покарати "дорожників" за смертельну ДТП

На Черкащині прокуратура має намір покарати "дорожників" за смертельну ДТП

На Черкащині прокуратура має намір покарати "дорожників" за смертельну ДТП

Прокуратурою Черкаської області проаналізовано ситуацію на автошляхах області за 9 місяців 2017 року та виявлено тенденцію росту злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту з 613 до 689, або на 12,4 %.

Однією з причин є неналежне утримання дорожнього покриття, а ціною тому 52 життя.Вказане питання перебуває під постійною увагою прокуратури Черкащини.

Так, Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом порушення правил, норм і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху, вчинене службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 288 Кримінального кодексу України.

Установлено, що службові особи товариства під час виконання ремонтних робіт й часткового зняття асфальтобетонного покриття дороги по вул. Героїв Холоднорцяв у м. Сміла допустили порушення правил, норм і стандартів, що стосується убезпечення дорожнього руху, які спричинили дорожньо-транспортну пригоду та смерть потерпілого.

На цей час проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного та всебічного дослідження обставин кримінального провадження, слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного та неупередженого процесуального рішення.

За матеріалами прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Денис Ципін
Адвокат, голова Центру Конфліктології і Права
22.11.2017
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
10.11.2017
Борис Захаров
Керівник адвокаційного центру УГСПЛ
09.11.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи потрібно легалізувати гральний бізнес в Україні?

Варіанти