На Чернігівщині засуджено нелюда, який забив жінку на смерть

На Чернігівщині засуджено нелюда, який забив жінку на смерть

На Чернігівщині засуджено нелюда, який забив жінку на смерть

Менською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання  обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно раніше судимого  жителя Новгород-Сіверського району у вчиненні ним умисного вбивства (п. 13 ч. 2 ст. 115  КК України).

Незважаючи на невизнання зловмисником своєї вини, прокурором у суді надано беззаперечні докази скоєного ним злочину. Доведено, що у червні поточного року близько 16 години обвинувачений, перебуваючи за місцем свого проживання у стані алкогольного сп'яніння, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно заподіяв своїй співмешканці понад 20 ударів палицею по різних частинах тіла. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла у лікувальному закладі. 

Державним обвинувачем у суді доведено суспільну небезпеку вчиненого кримінального правопорушення та зазначено, що згідно з Конституцією України людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.Тому, відповідальність за посягання на життя та здоров’я вимагає необхідності застосувати найсуворіше покарання, пов’язане із позбавленням волі.

Колегія суду враховувала правову позицію прокурора та засудила  обвинуваченого до довічного позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Чернігівської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Денис Ципін
Адвокат, голова Центру Конфліктології і Права
22.11.2017
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
10.11.2017
Борис Захаров
Керівник адвокаційного центру УГСПЛ
09.11.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи потрібно легалізувати гральний бізнес в Україні?

Варіанти