На Донеччині за привласнення шалених коштів судитимуть колишнього міліціонера

На Донеччині за привласнення шалених коштів судитимуть колишнього міліціонера

На Донеччині за привласнення шалених коштів судитимуть колишнього міліціонера

Під час досудового розслідування слідчими прокуратури встановлено, що у 2013 році 40-річний чоловік, перебуваючи на посаді інженера-програміста роти Державної патрульної служби ДАІ Головного управління МВС України в Донецькій області, отримав у підзвіт матеріальні цінності – електронні ключі у кількості 435 одиниць, вартість яких на той період складала майже півмільйона гривень. 

Вказані електронні ключі правоохоронець зберігав у службовому кабінеті приміщення Управління ДАІ, що у м. Донецьку.

У липні 2014 року, у зв’язку із захопленням м. Донецька представниками терористичної організації «ДНР», міліціонер вивіз електронні ключі з будівлі та сховав у невідомому місці, а сам переїхав на вільну від бойовиків територію – до м. Маріуполя, де продовжував працювати у ДАІ.

Через деякий час чоловік звільнився з правоохоронних органів та повернувся до м. Донецька, а електронні ключі вирішив продати та заробити на цьому немалі гроші.

Реалізуючи свій план, він розмістив на Інтернет-сайті оголошення про продаж електронних ключів, навіть вказав своє ім’я та телефон. Але у зв’язку з тим, що сам продовжував перебувати на тимчасово непідконтрольній території України, реалізацію привласненого державного майна він доручив своєму знайомому - мешканцю м. Маріуполя, який був необізнаний щодо незаконності походження вказаного майна та вже встиг продати частину ключів.

Після чергового приїзду з окупованої території до Маріуполя колишнього міліціонера затримали слідчі прокуратури та заарештували.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Наразі обвинувальний акт прокуратурою направлено до суду для розгляду по суті.

За матеріалами прес-служби прокуратури Донецької області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Денис Ципін
Адвокат, голова Центру Конфліктології і Права
22.11.2017
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
10.11.2017
Борис Захаров
Керівник адвокаційного центру УГСПЛ
09.11.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи потрібно легалізувати гральний бізнес в Україні?

Варіанти