На Запоріжжі прокуратура розслідує справу щодо хибної заяви про рекет

На Запоріжжі прокуратура розслідує справу щодо хибної заяви про рекет

На Запоріжжі прокуратура розслідує справу щодо хибної заяви про рекет

Восени 2016 року Василівським районним судом розглядалось кримінальне провадження за фактом вимагання грошових коштів у місцевого підприємця. На стадії досудового розслідування потерпілий підприємець та його родичі прямо вказували на обвинуваченого, як на особу, яка погрожуючи їм вбивством та знищенням їхнього майна, вимагала у них 10 тисяч доларів США.

Проте, під час судового розгляду Василівський підприємець відмовився від своїх раніше наданих показів та повідомив суду, що нічого у нього не вимагали, тим він обмовив особу у вчиненні тяжкого злочину, якого насправді не було вчинено, що потягло за собою незаконне тримання особи обвинуваченого під вартою протягом трьох місяців та подальшого виправдання.

Василівським відділом поліції, за погодженням з прокурором Василівського відділу Енергодарської місцевої прокуратури, нечесному підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 383, ч. 2 ст. 384 КПК України, тобто у завідомо неправдивому повідомленні у вчиненні тяжкого злочину та завідомо неправдивих показах, поєднаних з обвинуваченням особи у тяжкому злочині.

Досудове розслідування триває.

За матеріалами прес-служби прокуратури Запорізької області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Денис Ципін
Адвокат, голова Центру Конфліктології і Права
22.11.2017
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
10.11.2017
Борис Захаров
Керівник адвокаційного центру УГСПЛ
09.11.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи потрібно легалізувати гральний бізнес в Україні?

Варіанти