На Донеччині жінка, захищаючи себе та дитину, двічі вдарила чоловіка ножем

На Донеччині жінка, захищаючи себе та дитину, двічі вдарила чоловіка ножем

На Донеччині жінка, захищаючи себе та дитину, двічі вдарила чоловіка ножем

31-річна мешканка смт. Курахівка під час конфлікту із своїм цивільним чоловіком, вхопила кухонний ніж і двічі вдарила ним сімейного «тирана».

До чергової частини Селидівського відділення поліції надійшло повідомлення від медичної сестри Селидівської центральної міської лікарні про те, що до них за допомогою звернувся 39-річний чоловік із ранами. Лікарі діагностували в пацієнта дві колото-різані рани грудної клітини. Сам постраждалий сказав, що впав на паркан.

Прибувши на місце події, слідчо-оперативна група встановила всю картину події. З’ясувалося, що потерпілий, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, почав вимагати e дружини гроші на горілку. Коли жінка йому відмовила, чоловік почав вести себе агресивно, хапати дружину та обзивати нецензурними словами. Під «гарячу» руку постраждалого потрапила і 8-річна донька, на очах якої відбувався конфлікт. Коли налякана жінка забігла до кухні, співмешканець прослідував за нею. Вхопивши кухонний ніж зі столу, дружина двічі вдарила ним цивільного чоловіка і вибігла з будинку разом із дитиною.

Поранений чоловік самостійно прийшов до медичного закладу і попросив про допомогу.

Зі слів сусідів родини, вони часто бачили чоловіка в стані сильного алкогольного сп’яніння і чули, як подружжя голосно з’ясовує стосунки.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
21.02.2018
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.02.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
04.02.2018
RSS-матеріал