На Сумщині розбещувач неповнолітньої дитини вислухав вирок суду

На Сумщині розбещувач неповнолітньої дитини вислухав вирок суду

На Сумщині розбещувач неповнолітньої дитини вислухав вирок суду

Сумською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 57-річного чоловіка, який вчиняв розпусні дії щодо 13-річної дівчинки.

За рішенням суду обвинуваченого визнано винним у розбещенні малолітньої та призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 156 КК України.

Подія сталась 12 червня 2016 року в одному із сіл Сумського району. Дорослий чоловік запросив до себе в помешкання двох дівчаток, які проживали з ним по сусідству. Молодшу, якій на той час було 4 рочки, він залишив у одній кімнаті, а старшу завів у іншу, де оголився та демонстрував дівчинці свої принади.

Зрозумівши, що відбувається щось непристойне, менша вибігла з квартири та розповіла про побачене дорослим. Мами обох дівчаток чимдуж побігли до помешкання, де побачили оголеного чоловіка та розгублену дитину.

«Спочатку затриманий не визнавав своєї провини, пояснюючи, що він намагався усього-на-всього зробити дитині масаж. Однак під тиском зібраних доказів обвинувачений зізнався в скоєному та нібито розкаявся», – зазначив прокурор Сумської місцевої прокуратури Леонід Криушенко.

За матеріалами прес-служби прокуратури Сумської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Денис Ципін
Адвокат, голова Центру Конфліктології і Права
22.11.2017
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
10.11.2017
Борис Захаров
Керівник адвокаційного центру УГСПЛ
09.11.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи потрібно легалізувати гральний бізнес в Україні?

Варіанти