Переселенець із Криму засуджений за збут психотропів на Полтавщині

Переселенець із Криму засуджений за збут психотропів на Полтавщині

Переселенець із Криму засуджений за збут психотропів на Полтавщині

Працівники Полтавської місцевої прокуратури підтримали обвинувачення в Київському районному суді Полтави щодо 42-річного переселенця з Автономної Республіки Крим. 

За словами заступника керівника вищезгаданої прокуратури Олександра Рябовола, у червні 2017 року обвинувачений за місцем проживання виготовив психотропну речовину – метамфетамін, частину якої увечері того ж дня поблизу стадіону «Ворскла» продав малознайомій особі. Аналогічні дії він вчинив у липні, одразу після чого був затриманий.

Під час обшуку в квартирі чоловіка правоохоронці виявили 6 шприців із метамфетаміном, опієм ацетильованим, а також 70 г особливо небезпечного  наркотичного засобу канабісу.

«У суді сусіди обвинуваченого пояснили, що майже 2 роки не мали  спокою, оскільки до квартири останнього постійно приходили наркозалежні особи, а звідти відчувався різкий запах ацетону. На подвір’ї жителі будинку неодноразово знаходили використані медичні шприци. Сам зловмисник, знаходячись у стані наркотичного сп’яніння, у відповідь на зауваження часто погрожував їм фізичною розправою. Крім цього, свідки розповіли, що бачили, як чоловік вирощував у дворі кущі коноплі»,- зазначив заступник керівника прокур атури.  

Вироком суду 1-ї інстанції вищезгаданий громадянин засуджений до 7 років позбавлення волі за сукупністю злочинів, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 307 (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут психотропних речовин, вчинені повторно), ч. 2 ст. 309 (незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинені повторно), із конфіскацією усього належного йому майна.

Якщо вирок набере законної сили – це буде вже друга судимість зазначеної особи за аналогічні злочини.

За матеріалами прес-служби прокуратури Полтавської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал