На Одещині судитимуть активного учасника терористичних організацій

На Одещині судитимуть активного учасника терористичних організацій

На Одещині судитимуть активного учасника терористичних організацій

Прокуратура Одеської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розслідування в якому здійснювали слідчі Управління Служби безпеки України в області, щодо підозрюваного в участі у терористичній організації.

Під час розслідування з’ясовано, що громадянин Російської Федерації, у 2014 році увійшов до керівного складу терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР» та до червня 2017 року приймав активну участь у бойових діях проти українських військових.

Слід зазначити, що підозрюваний мав значний досвід ведення бойових дій на території Республіки Молдови та Грузії. Також слідство володіє інформацією, що вказаний іноземець особисто катував військовополонених, а також агітував місцеве населення на вступ до лав незаконних збройних формувань.  

Чоловік був викритий та затриманий  співробітниками УСБУ в Одеській області у червні 2017 року, коли намагався незаконно по підробленим документам громадянина України перетнути територію держави для виїзду до Республіки Молдови.

За клопотанням прокуратури Одещини підозрюваний перебуває під вартою. Законом передбачено до 15 років ув’язнення за вчинення злочину за  ч.1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації, організаційне сприяння її створенню та діяльності).

За матеріалами прес-служби прокуратури Одеської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
19.01.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
19.01.2018
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
09.01.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи треба скасувати АТО та ввести воєнний або надзвичайний стан на Донбасі?

Варіанти