На Донеччині поліція затримала кримінальне тріо вуличних грабіжників

На Донеччині поліція затримала кримінальне тріо вуличних грабіжників

На Донеччині поліція затримала кримінальне тріо вуличних грабіжників

Співробітниками Покровського відділу поліції затримано двоє молодих чоловіків, які «заробляли» грабежами. На рахунку злочинців троє пограбованих мешканців Покровська та більше 20 тисяч гривень матеріальної шкоди.

Останнім часом до чергової частини Покровського відділу поліції почали звертатися місцеві мешканці, яких пограбували двоє невідомих молодих чоловіків.

Так, біля одного з місцевих кафе зловмисники відкрито заволоділи грошовими коштами та ручним годинником 23-річного чоловіка, спричинивши йому матеріальну шкоду на загальну суму 6 тисяч гривень.

Через деякий час до поліції звернувся 31-річний покровчанин, який повідомив, що став жертвою грабіжників біля того ж кафе. На цей раз зловмисники побили чоловіка та зірвали золотий ланцюжок з хрестиком загальною вартістю 16 тисяч гривень.

Ще через тиждень з аналогічною заявою звернулася 34-річна жінка, у якої грабіжники відібрали золотий ланцюжок та сережку. Потерпіла розповіла, що поверталася додому із роботи, як раптом двоє невідомих напали на неї у дворі багатоквартирного будинку.

Проаналізувавши скоєні злочини, оперативники з‘ясували, що у всіх випадках прикмети злочинців були схожими. В результаті проведення оперативно-розшукових заходів грабіжники були затримані. Ними виявилися місцеві мешканці 18-ти та 19-ти років. З‘ясувалося, що молодики таким чином «заробляли». Награбоване майно вони здавали до ломбардів, а гроші витрачали на власні потреби.

Наразі поліцейські перевіряють затриманих на причетність до інших аналогічних злочинів.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Таким чином грабіжники можуть потрапити за грати на строк до 6 років.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Як ви вважаєте, чи потрібна поліція на футбольних стадіонах України?

Варіанти