На Київщині поліцейські затримали наркомана-грабіжника

На Київщині поліцейські затримали наркомана-грабіжника

На Київщині поліцейські затримали наркомана-грабіжника

У місті Переяслав-Хмельницький, що на Київщині, поліцейські затримали 38-річного наркомана, який вночі через вікно проник до будинку 80-річної бабусі та її немічного чоловіка, погрожував вбити та забрав гроші.

Пенсіонерка прокинулась від незрозумілого шуму – хтось ходив по хаті. Тримаючи в руках бабусин кухонний ніж невідомий зайшов до спальні та почав вимагати 500 гривень. Старенька дістала зі схованки три купюри по 200 гривень і віддала. Зловмисник зник, пригрозивши у разі звернення до поліції повернутися та вбити її разом з чоловіком-інвалідом, який прикутий до ліжка. Жінка не розгубилася - зателефонувала своїм родичам, які і викликали поліцейських.

Свого кривдника 80-річна пенсіонерка впізнала по фото, яке надали правоохоронці. Справа в тому, що чоловіка вже розшукували.

Днем раніше він проник до житла своєї знайомої. Вона випадково повернулася додому раніше і застала зловмисника на гарячому. Той нишпорив по шухлядах у пошуках грошей. Коли ж побачив господарку, загрожував зарізати. Коштів в будинку не виявилося, проте знайшлася банківська картка. Ситуацію врятували сусіди, коли побачили перелякану знайому разом із підозрілим чоловіком. Тоді наркоман втік, а жінка розповіла, що вже йшла знімати готівку з рахунку, рятуючи власне життя.

За матеріалами ВК ГУНП у Київській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

У Києві націоналісти спалили табір ромів. Ви засуджуєте чи підтримуєте такі методи?

Варіанти