Рецидивіста, який зґвалтував 30-річну жінку, засуджено на Київщині

Рецидивіста, який зґвалтував 30-річну жінку, засуджено на Київщині

Рецидивіста, який зґвалтував 30-річну жінку, засуджено на Київщині

Установлено, що 35-річний чоловік, будучи раніше неодноразово засудженим за вчинення тяжких злочинів, маючи не зняту та не погашену судимість, знову вчинив ряд тяжких злочинів.

Так, у одному із сіл Києво-Святошинського району маючи намір заволодіти чужим майном, чоловік проник через незачинені двері балкону до квартири, погрожуючи ножем 30-річній господині, заволодів її мобільним телефоном та грошовими коштами.

У подальшому, злочинець, погрожуючи ножем та застосуванням фізичного насильства, долаючи опір жінки задовольнив свою статеву пристрасть неприродним способом, а потім згвалтував її.

Злочинця затримано у порядку ст. 208 КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.187 (розбій), ч.1 ст.153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом), ч. 2 ст. 152 (згвалтування) КК України.

Завдяки якісному підтриманню обвинувачення Києво-Святошинською місцевою прокуратурою обвинуваченого визнано винним та призначено покарання у вигляді 9 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

У Києві націоналісти спалили табір ромів. Ви засуджуєте чи підтримуєте такі методи?

Варіанти