Правоохоронці викрили хабарників одразу у трьох регіонах

Правоохоронці викрили хабарників одразу у трьох регіонах

Правоохоронці викрили хабарників одразу у трьох регіонах

Правоохоронці затримали експерта КНДІСЕ у Києві,  заступника директора комунального підприємства Луганської області та військового комісара одного з районів Рівненщині. У якості неправомірної вигоди зловмисники одержали  понад 44 тисяч гривень.

У Києві правоохоронці задокументували протиправну діяльність посадової особи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Працівники управління захисту економіки в місті Києві Нацполіції та прокуратури АР Крим встановили, що у межах цивільної справи щодо розподілу майна за заповітом було призначено проведення експертизи експертам даної держустанови.

За прискорене проведення експертизи декількох об’єктів нерухомості експерт вимагав 4 тисячі доларів США.

Затримали посадову особу під час одержання частини обумовленої суми – одна тисяча доларів США.

Цього ж дня на Луганщині було затримано заступника директора комунального підприємства. За надання дозвільних документів та підключення до водопостачання вимагав від місцевих мешканців неправомірну вигоду.

Затримали комунальника працівники управління захисту економіки в Луганській області Нацполіції, слідчі Головного Управління Національної поліції в Луганській області разом з працівниками СБУ в районі проведення АТО під процесуальним керівництвом Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області. Від громадянина зловмисник одержав понад 3 тисяч гривень хабара за підключення до центрального водопостачання.

Нагадаємо, що у Рівненській області військовий комісар одного з районів  організував злочинну схему привласнення бюджетних коштів та одержання хабарів.

Працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, ВКР СБУ та слідчого управління обласної поліції за процесуального керівництва військової прокуратури Рівненського гарнізону затримали військового під час одержання 13,5 тисяч гривень.

За всіма фактами протиправних дій відкриті кримінальні провадження. Загальна сума одержаних коштів становить понад 44 тисяч.

За матеріалами Департаменту захисту економіки Національної поліції України

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи має Україна нести відповідальність за ситуацію та людей в т.зв. ЛДНР?

Варіанти