У Дніпрі затримали учасника збройного формування "Самооборона Криму"

У Дніпрі затримали учасника збройного формування "Самооборона Криму"

У Дніпрі затримали учасника збройного формування "Самооборона Криму"

Члена незаконного збройного формування затримали у місті Дніпрі. Чоловік надавав іноземній державі допомогу в проведенні підривної діяльності проти України з метою зміни меж її території та державного кордону. 

У поточному році слідчим відділом  поліції в АР Крим та м. Севастополі було створено реєстр осіб – учасників незаконно створеного збройного формування  «Самооборона  Криму», і робота  у цьому напрямку дає вже свої перші результати.

Поліцейські викрили та затримали 37-річного громадянина, який на початку березня 2014 року брав безпосередню участь у діяльності збройного формування «Самооборони Криму». Зловмисник разом із своїми поплічниками проводив агітаційну діяльність, направлену на вихід Автономної Республіки Крим зі складу України і приєднання півострову до Російської Федерації.  

Також, будучи членом штурмового загону «Самооборони Криму», він брав участь у блокуванні та захопленні кількох військових частин, розташованих на території АРК, а також адміністративних будівель органів влади та місцевого самоврядування.

У ході досудового розслідування йому було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбачено ч. 1 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.  У червня 2017 року підозрюваного  оголошено в розшук та, відповідно до ухвали слідчого судді, отримано дозвіл на затримання для  обрання запобіжного заходу.

Наразі розшукуваного затримано у місті Дніпро. 

Ухвалою слідчого судді Приморського райсуду Одеси підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці без можливості внесення застави.

Досудове розслідування триває, дана особа перевіряється на причетність до скоєння інших злочинів на території окупованого Криму.

За матеріалами ГУНП в АР Крим та м. Севастополі

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи заслуговують на кримінальне покарання ті громадяни, які допомагали в проведенні російських виборів в Криму?

Варіанти