У Маріуполі судитимуть двох лікарів судово-медичної експертизи

У Маріуполі судитимуть двох лікарів судово-медичної експертизи

У Маріуполі судитимуть двох лікарів судово-медичної експертизи

За процесуального керівництва Маріупольської місцевої прокуратури №1 завершено досудове розслідування стосовно 2 лікарів Маріупольського відділення судово-медичної експертизи Комунальної лікувально-профілактичної установи «Донецьке обласне бюро судово-медичної експертизи», викритих на отриманні неправомірної вигоди.

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що судмедексперти систематично вимагали та отримували від родичів померлих грошові кошти у розмірі від 500 до 3000 грн за швидке проведення розтину трупів та надання довідок про причини смерті.

Викрили правопорушників 28 серпня поточного року. На час проведення досудового розслідування лікарів було відсторонено від займаних посад. Також, під час підготовчого судового засідання строк відсторонення від посад судом продовжено ще на 2 місяці.

Наразі обвинувальний акт за ч. 4 ст. 368-4 КК України (підкуп особи, яка надає публічні послуги) прокуратурою затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті.

За санкцією статті обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

За матеріалами прес-служби прокуратури Донецької області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
09.01.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
15.12.2017
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
13.12.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи треба скасувати АТО та ввести воєнний або надзвичайний стан на Донбасі?

Варіанти