Поліція Волині спростувала інформацію про викрадення двох дітей у Луцьку

Поліція Волині спростувала інформацію про викрадення двох дітей у Луцьку

Поліція Волині спростувала інформацію про викрадення двох дітей у Луцьку

Вчора окремі Інтернет ресурси з посиланням на дописи в соціальних мережах розмістили інформацію під назвою «У Луцьку посеред вулиці викрали двох дітей, – соцмережі».

У публікації йшлося про те, що 28 грудня, на 40-у кварталі між автостанцією №1 і Варшавським ринком, невідомі, нібито, викрали двох дітей. Повідомляємо, що вказана інформація не відповідає дійсності.

Інформуємо, що сьогодні працівники ювенальної превенції, дільничні офіцери поліції спільно із працівниками із служби у справах дітей Луцької міськради на виконання відповідного доручення Луцького відділу поліції проводили на території автобусної станції № 1, Завокзального ринку обласного центру і прилеглих територій превентивні заходи.

Близько 12 години на території автостанції №1 у Луцьку профілактична група виявила малолітніх дітей, дівчинку і хлопчика, які перебували без батьків. Діти пояснили, що приїхали із Рожищенського району з метою випрошування грошей на їжу. Діти категорично відмовилися надавати інформацію про батьків. Поліцейські встановили особи малолітніх. Після чого служба у справах дітей Луцької міськради на підставі самовільного залишення місця постійного проживання та бродяжництва доправила їх до притулку для дітей у місті Рожище.  

Поліція дякує за пильність громадян і просить повідомляти про такі випадки до поліції за номером телефону «102».

За матеріалами ВК ГУНП у Волинській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал