На Сумщині чоловіка підозрюють у приховуванні навмисного вбивства

На Сумщині чоловіка підозрюють у приховуванні навмисного вбивства

На Сумщині чоловіка підозрюють у приховуванні навмисного вбивства

Конотопською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 39-річного жителя м. Конотоп Л., який допоміг своєму товаришу приховати вбивство. Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 396 (приховування особливо тяжкого злочину) КК України.

Подія сталась 15 грудня поточного року. Близько 20.00 до підозрюваного зателефонував товариш Ш., який попросив терміново приїхати до нього додому. Відгукнувшись на запрошення, Л. прибув до свого друга, який показав йому труп 61-річного конотопчанина з явними ознаками насильницької смерті. Як повідомив Ш., напередодні він разом зі своїм приятелем розпивали спиртні напої.

Під час застілля через різні політичні погляди між ними виникла сварка, яка переросла в бійку, під час якої Ш. декілька разів кулаком ударив потерпілого. Від отриманих травм чоловік помер на місці.

Відтак, щоб уникнути кримінального покарання за скоєне, Ш. попросив Л. допомогти приховати труп. Усвідомлюючи, що це кримінально-каране діяння, Л. все ж погодився. Вони разом винесли бездиханне тіло до автівки, що була підігнана до подвір’я будинку. Потім Ш. вивіз труп до лісопосадки поблизу с. Сахни, Конотопського району, де закопав його.
Н

аступного дня Ш. виїхав за межі України. У передбачений законом спосіб йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Наразі готуються відповідні процесуальні документи для оголошення його в розшук. За скоєне Л. загрожує до 3 років позбавлення волі, у свою чергу Ш. може провести за ґратами 15 років.

За матеріалами прес-служби прокуратури Сумської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
21.02.2018
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.02.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
04.02.2018
RSS-матеріал