На Донеччині пес-детектив допоміг розшукати втікача з-під варти

На Донеччині пес-детектив допоміг розшукати втікача з-під варти

На Донеччині пес-детектив допоміг розшукати втікача з-під варти

В ході пошукової спецоперації співробітники карного розшуку виявили втікача в сусідньому селі Новопавлівка. Він ховався на горищі чужого дачного будинку.

До схованки зловмисника співробітників поліції привів службовий собака.

Нагадаємо, з наркологічного відділення Волноваської лікарні втік з-під варти затриманий за грабіж житель села Калініне Волноваського району.

На території Донеччини було введено в дію оперативний план “Сирена”, під час якого було перекрито автошляхи і в’їзди-виїзди в область. За тривогою піднято особовий склад Волноваського відділу поліції та суміжних територіальних підрозділів. Завдяки своєчасному блокуванню шляхів відходу покинути межі регіону втікачу не вдалося.

У місті було розгорнуто оперативний штаб на чолі з керівниками поліції Донеччини. Поліцейські прочісували населені пункти навколо Волновахи. В оперативних заходах було задіяно кінолога з розшуковим собакою.

Саме чотирилапий «детектив», вихованець кінологічного центру поліції Донецької області, вказав на будинок, де ховався втікач. В цей час господаря помешкання вдома не було, і підозрюваний збирався перечекати тут до ранку.
В результаті злагоджених дій співробітників управління карного розшуку та місцевих правоохоронців зловмисник був затриманий. Операція тривала близько 4 годин.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти