На Донеччині неповнолітня дівчина серйозно отруїлась алкоголем, - поліція

На Донеччині неповнолітня дівчина серйозно отруїлась алкоголем, - поліція

На Донеччині неповнолітня дівчина серйозно отруїлась алкоголем, - поліція

17-річна жителька Костянтинівки придбала з друзями слабоалкогольні напої, після вживання яких їй знадобилася медична допомога. Дівчина госпіталізована з алкогольною інтоксикацією. Поліція встановлює реалізатора торгівельного закладу, який продав неповнолітнім спиртні напої.

На спецлінію 102 надійшло повідомлення від лікарів дитячої лікарні про те, що надано допомогу неповнолітній дівчині, яка доставлена з алкогольним отруєнням.

Наразі співробітники Костянтинівського відділення поліції вживають заходів щодо встановлення та притягнення до відповідальності людини, яка продала алкоголь підліткам.

За фактом продажу буде складено адміністративний протокол за ст. 156 «Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами». На власника торгівельної точки також чекає штраф - від 6 тисяч гривень, а також можливе позбавлення ліцензії на торгівлю.

Раніше сім’я дівчини до поля зору поліцейських не потрапляла. Зараз з нею та батьками працюють співробітники ювенальної превенції. Батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей".

Також активізовано профілактичну роботу з продавцями місцевих торгівельних закладів.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області 

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
21.02.2018
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.02.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
04.02.2018
RSS-матеріал