Сурогат видавали за елітний алкоголь з лімітованої серії Duty free, - прокуратура

Сурогат видавали за елітний алкоголь з лімітованої серії Duty free, - прокуратура

Сурогат видавали за елітний алкоголь з лімітованої серії Duty free, - прокуратура
Прокуратура області спільно з ГУ ДФС в області викрили у Харкові цех з виготовлення сурогатного алкоголю та мережу його збуту.
Як розповів начальник відділу прокуратури області Артур Оганнісян, підпільний цех був розташований в одній із будівель з офісними приміщеннями у Новобаварському районі міста. Зберігали та збували сурогат у тому ж будинку. Магазин працював під виглядом виставочного залу меблевої продукції з вивіскою "Мебельные фасады". Сурогат видавали за елітний алкоголь з лімітованої серії "Duty free".
 
У ході санкціонованих судом обшуків виявили алкогольну продукцію вартістю близько 1,5 млн. грн. (майже 3 тис. л спиртовмісної рідини та понад 1,6 тис. л лікеро-горілчаних виробів), обладнання для виготовлення фальсифікованих напоїв, ароматизатори, етикетки, упаковки для пляшок, картонні коробки з логотипами відомих брендів елітного алкоголю, наліпки з написом "Limited edition by Duty free" тощо.
 
Наразі підакцизний товар вилучено, відібрано зразки, які направлені на експертизу. Вирішується питання щодо арешту виявленого майна та оголошення підозри особам, причетним до незаконних виготовлення та реалізації підакцизних товарів.
 
Досудове розслідування проводиться за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів (ч. ч. 1, 3 ст. 204 КК України).
 
Прокуратура процесуально керує у кримінальному провадженні.
За матеріалами прес-служби прокуратури Харківської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.02.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
04.02.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
02.02.2018
RSS-матеріал

Опитування

Видворення Міхеїла Саакашвілі – це:

Варіанти