На Волині членів ОЗГ судитимуть за виготовлення та збут психотропів

На Волині членів ОЗГ судитимуть за виготовлення та збут психотропів

На Волині членів ОЗГ судитимуть за виготовлення та збут психотропів

Прокуратура Волинської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення низки наркозлочинів організованою злочинною групою у складі двох волинян та одного мешканця Рівненщини.

З березня по жовтень 2017 року чоловіки (наймолодшому з них – 28, найстаршому – 32, організатору ж злочинної діяльності групи, раніше судимому за злочини в сфері незаконного обігу наркотиків - 30), придбавши необхідні прекурсори та обладнання, необхідні для виготовлення амфетаміну, й облаштувавши місця для його хімічного синтезу (дачні будиночки  у садівничих товариствах у Луцьку та поблизу обласного центру Волині), а також використовуючи відкриті ділянки місцевості поза межами населених пунктів, як от лісова посадка чи берег річки, для швидкого знищення слідів вчинення злочину в разі викриття, виготовляли цю психотропну речовину, перевозили її в Луцьк та забезпечували збут.

Нагадаємо, затримали наркоділків завдяки скоординованим прокуратурою Волинської області діям правоохоронців 13 жовтня 2017 року.

Під час обшуків у місцях злочинної діяльності вилучено обладнання та прекурсори для виготовлення амфетаміну, а також понад 200 г. психотропної речовини.

Членів ОЗГ обвинувачують у незаконному виготовленні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та незаконному збуті психотропних речовин  у великих та особливо великих розмірах, організації та утриманні місць для незаконного виготовлення психотропних речовин, незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин, незаконному виготовленні, придбані та зберіганні обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин (кримінальні правопорушення, передбачених ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 3 ст.313, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 317 КК України).
Далі – слово за судом.

За матеріалами прес-служби прокуратури Волинської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування