Прокуратура Буковини домоглась суворішого покарання для жорсткого грабіжника

Прокуратура Буковини домоглась суворішого покарання для жорсткого грабіжника

Прокуратура Буковини домоглась суворішого покарання для жорсткого грабіжника

Апеляційний суд Чернівецької області прийняв до уваги доводи прокуратури, скасував рішення суду першої інстанції відповідно до якого 41-річного жителя м. Чернівці за розбій засуджено до трьох років позбавлення волі, та ухвалив новий вирок, призначивши зловмиснику суворіше покарання у виді п’яти років позбавлення волі.

Встановлено, що у вересні 2017 року  підсудний вчинив напад на бухгалтера одного з приватних підприємств м. Чернівці, застосовуючи фізичне насильство, погрожуючи фізичною розправою, зловмисник змусив потерпілу передати йому грошові кошти, які перебували в касі, ноутбук, а також заволодів її мобільним телефоном, завдавши потерпілій та підприємству матеріальну шкоду на понад 26 тис. грн.

Шевченківський районний суд м. Чернівці визнав винну обвинуваченого у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.187 КК України (розбій, поєднаний з насильством) та призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі.

Зважаючи на те, що підсудний неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення особливо тяжких умисних злочинів та в період не погашеної судимості знову скоїв умисний злочин, прокуратура категорично не погодилась з вказаним рішенням,подала апеляційну скаргу та домоглась для розбійника суворішого покарання.

За матеріалами прес-служби прокуратури Чернівецької області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти