У Дніпрі остаточно засуджено чоловіка, який вбив міліціонера

У Дніпрі остаточно засуджено чоловіка, який вбив міліціонера

У Дніпрі остаточно засуджено чоловіка, який вбив міліціонера

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію прокуратури області та скасував вирок суду першої інстанції в частині призначення покарання 45-річному громадянину за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ст.348, ч.2 ст.115, ч.2 ст.15 ч.2 ст.115, ч.1 ст.263 та ч.2 ст.309 КК України (вбивство працівника правоохоронного органу; умисне вбивство; закінчений замах на умисне вбивство; незаконне поводження зі зброєю; незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів).

Так, у вересні 2010 року раніше судимий чоловік у стані наркотичного сп’яніння прибув на центральний автовокзал у місті Дніпрі, тримаючи у сумці пістолет “ZORAKI-MOD.914 – S” та близько 133 мл опію ацетильованого. Поведінка громадянина викликала підозру у працівників міліції, в результаті чого вони запропонували йому пройти до приміщення опорного пункту для перевірки документів. 

Усвідомлюючи, що під час особистого огляду та огляду його речей правоохоронцями буде виявлена вогнепальна зброя та наркотики, зловмисник зробив декілька пострілів у бік міліціонерів. Від одержаних травм один з потерпілих помер на місці – іншому була вчасно надана медична допомога.

Вироком Кіровського районного суду м. Дніпропетровська чоловіка визнано винним у скоєнні вказаних правопорушень та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років.Не погодились з рішенням суду ні обвинувачений, ні прокурор, який, у свою чергу, вимагав більш суворого покарання.

Апеляційний суд Дніпропетровської області повністю підтримав позицію прокуратури області та скасував вирок суду першої інстанції, призначивши обвинуваченому покарання у вигляді довічного позбавлення волі. 

За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області 

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал