На Запоріжжі взято під варту чоловіка, який вбив жертву та сховав тіло

На Запоріжжі взято під варту чоловіка, який вбив жертву та сховав тіло

На Запоріжжі взято під варту чоловіка, який вбив жертву та сховав тіло

Запорізькою місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.1 ст.115 КК України за фактом умисного вбивства.  

В результаті злагодженої роботи органів прокуратури та поліції, забезпечення належного процесуального керівництва під час проведення досудового розслідування та негласних слідчих розшукових дій, особливо тяжкий злочин розкрито. 

Під час розслідування встановлено, що 16 січня 2018 року громадянин К., 1996 року народження, знаходячись на території дачної ділянки садово-огороднього кооперативу у Заводському районі в місті Запоріжжі, діючи умисно, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин з громадянином С., 1951 року народження, наніс останньому один удар цеглиною в область голови. Після того як потерпілий впав на землю, підозрюваний наніс йому ножем шість ударів в область тулуба, чим спричинив травми, від яких потерпілий помер на місці вчинення злочину.

В подальшому підозрюваний, з метою приховання слідів скоєного ним злочину, заховав труп потерпілого у металеву ємкість, заповнену водою.

Наразі Запорізькою місцевою прокуратурою №1 підозрюваному повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України, а саме умисного вбивства. Також громадянину К. обрано запобіжний  захід у  вигляді тримання під вартою.

Санкція за вчинений злочин передбачає кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

За матеріалами прес-служби прокуратури Запорізької області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
21.02.2018
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.02.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
04.02.2018
RSS-матеріал