У Сумах патрульні поліції затримали двох вуличних наркодилерів

У Сумах патрульні поліції затримали двох вуличних наркодилерів

У Сумах патрульні поліції затримали двох вуличних наркодилерів

Близько 19-ї години, під час патрулювання вулиці Леоніда Бикова, екіпаж групи тактично — оперативного реагування патрульної поліції помітив двох підозрілих громадян, які різко змінили напрямок руху, коли поблизу них проїздив екіпаж поліцейських.

Інспектори вирішили поговорити з чоловіками, аби встановити причину їх дивної поведінки. Під час спілкування один із чоловіків поводився стривожено, водночас намагався якомога швидше закінчити розмову з поліцейськими.

Схвильовано він відповідав і на запитання вартових порядку про наявність заборонених обігом речовин. І це було не дивно, адже під час поверхневої перевірки працівники групи тактично — оперативного реагування патрульної поліції виявили в нього 14 згортків замотаних ізолентою. До того ж у нього також було виявлено 4 мобільні телефони та 5 банківських карток.

Як з’ясувалося, у 3 згортках знаходилася порошкоподібна кристалічна речовина, схожа на амфетамін, а в інших 11 згортках кристалічна речовина, схожа на наркотичну сіль.

Поліцейські викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції. Слідчі вилучили вказані предмети. Наразі триває слідство.

За матеріалами прес-служби Патрульної поліції Сумської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти