Прокуратура Запоріжжя вимагає максимальної кари для вбивці матері 3-х дітей

Прокуратура Запоріжжя вимагає максимальної кари для вбивці матері 3-х дітей

Прокуратура Запоріжжя вимагає максимальної кари для вбивці матері 3-х дітей

За принципової позиції прокурорів Запорізької місцевої прокуратури №1 вироком Жовтневого районного суду м. Запоріжжя зловмисника визнано винними у вчинені умисного вбивства 38-річної жінки у магазині канцелярських товарів. Варто підкреслити, що зловмисник був раніше засуджений, у тому числі за вбивство людини.

Так, під час здійснення першочергових дій встановлено, що злочинець у суботу 26.11.2016 приблизно о другій годині дня, знаходячись в магазині канцелярських товарів «Клас» у Олександрівському районі м. Запоріжжя наніс не менше семи колото-різаних поранень жінці - матері трьох дітей, та прихопивши речі останньої, втік з місця злочину.

Завдяки злагодженій роботі процесуальних прокурорів та співробітників поліції в стислі строки вину раніше неодноразово судимого місцевого мешканця доведено та кримінальне провадження скеровано до суду для розгляду суті.

Під час судового розгляду справи обвинувачений свою вину визнав частково, але завдяки правильно обраній тактиці, стороною державного обвинувачення повністю спростовано його версію та доведено провину.

Суд погодився з позицією прокурора щодо доведеності вини та за ч.4 ст.187 , п.п. 6, 13 ч. 2 ст. 115 КК України призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі Запорізькою місцевою прокуратурою №1 на вказаний вирок, у зв’язку з м’якістю призначеного покарання, готується апеляційна скарга. Прокуратура наполягатиме на призначені вбивці покаранні у вигляді довічного позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Запорізької області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування