Прокуратура Вінниччини підозрює адвоката у хабарництві

Прокуратура Вінниччини підозрює адвоката у хабарництві

Прокуратура Вінниччини підозрює адвоката у хабарництві

Адвокату оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України, підозрюваному вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке скеровано до Вінницького міського суду Вінницької області для розгляду по суті.

Нагадуємо, що службовими особами управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Вінницької області спільно з управлінням СБУ у Вінницькій області, у рамках розслідування кримінального провадження 06.02.2018 викрито та затримано адвоката, який, будучи пособником у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 1 тис доларів США, за сприяння у непритягненні службовими особами правоохоронних органів та суду особи до кримінальної відповідальності.

За вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді  позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

За матеріалами прес-служби прокуратури Вінницької області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал