На Хмельниччині засуджено грабіжника, який ледь не задушив жертву

На Хмельниччині засуджено грабіжника, який ледь не задушив жертву

На Хмельниччині засуджено грабіжника, який ледь не задушив жертву

Державним обвинуваченням, яке здійснювали працівники галузевого відділу прокуратури області, у суді доведено вину 46-річного мешканця Деражнянського району, який вчинив розбійний напад на пенсіонера.

У серпні минулого року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння в одному із сіл Летичівського району, раніше уже судимий за вчинення корисливих злочинів чоловік вирішив збагатитись злочинним шляхом. Вважаючи, що у місцевого мешканця – 75-річного пенсіонера мають бути грошові заощадження, зловмисник спланував вчинення на нього розбійного нападу.

Вночі через розбите вікно він потрапив до будинку потерпілого та застосував до нього насильство, небезпечне для життя і здоров’я. Коли господар намагався втекти з будинку, зловмисник накинув на його шию мотузку та почав душити.

Побоюючись за своє життя, потерпілий був змушений віддати нападнику усі свої збереження – 3 800 грн.

Отримавши бажане, розбійник зник з місця злочину. 

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Сергій Наконечний, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло).

Вироком Хмельницького міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За матеріалами прес-служби прокуратури Хмельницької області 

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
21.02.2018
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.02.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
04.02.2018
RSS-матеріал