На Вінниччині 20-річну матір, звільнено від незаконного перебування в ізоляторі

На Вінниччині 20-річну матір, звільнено від незаконного перебування в ізоляторі

На Вінниччині 20-річну матір, звільнено від незаконного перебування в ізоляторі

Бершадською місцевою прокуратурою Вінницької області, під час здійснення нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян постійно приділяється увага законності поміщення осіб до ізолятора тимчасового тримання №2 (м. Бершадь) ГУНП у Вінницькій області.

Зокрема, прокуратурою,  в січні поточного року, встановлено випадок незаконного утримання особи.

Так, постановою Бершадського районного суду Вінницької області визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП молоду жінку  20  років  та накладено адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком на 5 (п’ять) діб. На підставі вищевказаної постанови суду її в цей же день  було  поміщено до ІТТ №2 ГУНП у Вінницькій області.

Під час проведення Бершадською місцевою прокуратурою перевірки законності підстав утримання осіб в ІТТ встановлено, що у жінки на утриманні є 9-ти місячне немовля. У зв’язку з тим, що адміністративний арешт не може застосовуватись до жінок, що мають дітей віком до дванадцяти років, за вказівкою місцевої прокуратури, утримувану було звільнено з ІТТ та внесено апеляційну скаргу на постанову Бершадського районного суду, яку розглянуто та задоволено повністю.

Таким чином,  за своєчасного  реагування прокуратури  звільнено  особу,   яка була незаконно поміщена  до  ізолятора  тимчасового тримання. 

За матеріалами прес-служби прокуратури Вінницької області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Як ви вважаєте, чи потрібна поліція на футбольних стадіонах України?

Варіанти