У Харкові судитимуть нелюда, який звіряче вбив жінку за самогон

У Харкові судитимуть нелюда, який звіряче вбив жінку за самогон

У Харкові судитимуть нелюда, який звіряче вбив жінку за самогон

Харківська місцева прокуратура №3 направила до Орджонікідзевського районного суду м. Харкова обвинувальний акт стосовно 32-річного харків’янина, якому інкримінується умисне вбивство з корисливих мотивів та розбій  (п. 6 ч. 2 ст. 115 та ч. 4 ст. 187 КК України).

За інформацією керівника місцевої прокуратури Руслана Скуратовича,   досудовим розслідуванням встановлено, що у грудні минулого року безробітний чоловік, будучи напідпитку, вирішив дістати ще спиртне.

«Він знав, що у 78-річної сусідки є самогон, яким вона розраховувалася за допомогу по господарству. Згадав, що бабуся колись просила повісити на стіну картину. Чоловік взяв молоток і прийшов до квартири старенької та запропонував свою послугу в обмін на спиртне. Проте жінка відмовилася від допомоги п’яного робітника. Розлючений чоловік накинувся на стареньку  та став бити її молотком по голові. Від отриманих травм жінка померла. Після цього зловмисник забрав каністру з 2,5 л самогону, а також мобільні телефони жертви. Знайденими ключами від квартири зачинив за собою двері і пішов до себе додому», - розповів Р. Скуратович.

Наразі обвинувачений знаходиться під вартою.

Максимальна санкція статті передбачає довічне позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Харківської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування