На Волині суд повідомив про підозру організаторам підпільного наркоцентру

На Волині суд повідомив про підозру організаторам підпільного наркоцентру

На Волині суд повідомив про підозру організаторам підпільного наркоцентру

Прокуратура Волинської області здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про функціонування незаконного реабілітаційного центру для алко- та наркозалежних громадян у селі Гаразджа Луцького району.

Наразі 5 членам організованої злочинної групи, причетним до діяльності центру, в тому числі організатору ОЗГ – 34-річному мешканцю Івано-Франківська, повідомлено про підозру у незаконному позбавленні волі, вчиненому з корисливих мотивів, щодо двадцяти осіб, здійснюваному протягом тривалого часу (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 146 КК України).

Нагадаємо, 3 листопада 2017 року в одному з  житлових будинків у Гаразджі у ході санкціонованого обшуку волинські правоохоронці виявили  мешканців Волинської, Івано-Франківської, Харківської, Львівської та інших областей, які незаконно утримувались під приводом надання реабілітації та лікування від наркотичної залежності,а також хронічного алкоголізму.

Громадяни були позбавлені засобів зв’язку, особистих документів та верхнього одягу й перебували під постійною охороною.Перебування у так званому реабілітаційному центрі було платним.

Досудове розслідування триває.

За матеріалами прес-служби прокуратури Волинської області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал