На Житомирщині триває розслідування за фактом посягання на життя поліцейських

На Житомирщині триває розслідування за фактом посягання на життя поліцейських

На Житомирщині триває розслідування за фактом посягання на життя поліцейських

Прокуратура Житомирської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ст. 348 КК України, за фактом вчинення посягання на життя працівників правоохоронного органу, що сталося у Новоград-Волинському районі.

Установлено, що 06 березня 2018 року, у ранковий час, під час профілактичного відпрацювання з охорони лісових масивів Новоград-Волинського району, поблизу с. Червона Воля, на межі між Житомирською та Рівненською областями, виявлено групу невідомих осіб, які намагалися здійснити незаконну порубку лісу.

Коли ж правоохоронці спробували припинити протиправні дії, зловмисники вчинили озброєний опір працівникам поліції, здійснивши постріли в їхньому напрямку. Вжитими заходами затримано трьох осіб, які чинили озброєний опір. Також  вилучено мисливську зброю.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення особам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу. Оцінку діям усіх інших учасників події буде надано за результатами проведених судових експертиз та інших слідчих дій.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу) КК України, проводить Головне управління Нацполіції в області. Хід досудового розслідування перебуває на контролі у керівництва прокуратури Житомирської області.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від дев'яти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Житомирської області 

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал