На Сумщині злодії, що розбирали залізничне полотно, постануть перед судом

На Сумщині злодії, що розбирали залізничне полотно, постануть перед судом

На Сумщині злодії, що розбирали залізничне полотно, постануть перед судом

У пошуках грошей на спиртне два жителя Шостки  намагалися розібрати непрацюючу залізничну колію, аби потім здати в брухт елементи кріплення полотна.

Вони встигли зняти 18 металевих «костилів» та чотири металеві накладки, коли їх на місці скоєння крадіжки застали працівники поліції.

Увагу дільничних офіцерів поліції, які патрулювали вулиці міста, привернули два чоловіки, котрі копирсалися на непрацюючій залізничній колії. Помітивши правоохоронців, ті помітно занервували. Як виявилось – не дарма. Підійшовши ближче, полісмени побачили зняті металеві «костилі» та металеві накладки. Чоловіків разом з їх «трофеями» доправили до відділу поліції для з’ясування всіх обставин.

З‘ясувалось, що обидва – місцеві жителі віком 43-х та 54-х років. І вже мають судимості за скоєння крадіжок. Затримані зізналися, що в подальшому хотіли здати елементи кріплення до металоприймальника, аби таким чином заробити грошей на спиртне.

По даному факту в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», яке сьогодні  вже спрямоване до суду. За скоєне підозрюваним загрожує до п’яти років позбавлення волі.

За матеріалами ВК ГУНП у Сумській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал