На Сумщині поліція затримала іноземця-поплічника кримінальних авторитетів

На Сумщині поліція затримала іноземця-поплічника кримінальних авторитетів

На Сумщині поліція затримала іноземця-поплічника кримінальних авторитетів

В ході операції «Мігрант» поліцейські виявили 30-річного іноземця без документів. Порушником виявився житель країни кавказького регіону, який протягом останнього року незаконно перебуває на території України.

Нагадаємо, в області тривають заходи щодо виявлення іноземців чи осіб без громадянства, які нелегально знаходяться на території країни без необхідних документів. Чергового такого порушника виявили працівники Управління карного розшуку ГУНП області спільно з працівниками міграційної служби, у якого під час перевірки документів їх не виявилось.

«За наявною інформацією порушник входить до близького оточення кримінальних авторитетів – вихідців кавказького регіону, - коментує Юрій Кузьменко, начальник Управління карного розшуку ГУНП в Сумській області. – До того ж він може впливати на криміногенну обстановку в регіоні та безпосередньо вчиняти кримінальні правопорушення».

Нині у відношенні чоловіка працівники міграційної служби склали адміністративний протокол за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». На виконання рішення Зарічного районного суду порушника поміщено до Чернігівського пункту тимчасово перебування іноземців для застосування в подальшому процедури примусового видворення за межі нашої держави з подальшою забороною в’їзду в Україну строком на п’ять років.

За матеріалами ВК ГУНП у Сумській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Володимир Пилипенко
Представник України у Венеційській комісії (2013-2017 рр.), правник
13.03.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
07.03.2018
Тарас Чорновіл
Народний депутат України 4-х скликань
07.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи підтримуєте ви створення дорожньої поліції?

Варіанти