В Одесі поліцейські викрили приватного перевізника у сутенерстві

В Одесі поліцейські викрили приватного перевізника у сутенерстві

В Одесі поліцейські викрили приватного перевізника у сутенерстві

Незаконний «бізнес» припинили працівники Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Одеській області та Київського відділу поліції в м. Одесі.

Поліцією задокументовані декілька епізодів протиправної діяльності зловмисника.

Ідея поправити своє матеріальне становище саме у такий спосіб виникла у 32-річного чоловіка, коли він займався приватними перевезеннями. Іноземець вирішив за гроші організовувати зустрічі чоловіків, які прагнули вступити в інтимні стосунки, із дівчатами, які надавали послуги інтимного характеру за грошову винагороду.

Так, під час перевезень пасажирів на своєму автомобілі, зловмисник повідомляв чоловікам, що може організувати інтимну зустріч з дівчиною. Якщо громадянин погоджувався, звідник доставляв його в готель. Туди ж, за дзвінком, прибувала й дівчина, яка за гроші вступала з незнайомим чоловіком в інтимні стосунки. Ціна послуги становила тисячу гривень за годину, іноді трохи більше. Посередник отримував гроші від обох учасників «угоди».

«За даним фактом розпочаті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України, - розповідає заступник начальника Київського відділу поліції Дмитро Ломов. - Обвинувальний акт відносно підозрюваного направлено до суду. Чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк».

За матеріалами ВК ГУНП в Одеській області

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування