Фесенко: якщо «збивати» російські банки - це шлях до фінансової кризи

Фесенко: якщо «збивати» російські банки - це шлях до фінансової кризи

Директор центру прикладних політичних досліджень "Пента" в ексклюзивному коментарі для телеканалу "ЧП.INFO" - щодо того, чи мають в Україні працювати російські банки.  

"Частина українських громадян дуже не задоволена тим, що в Україні працює російський бізнес. Є прихильники націоналістичних партій, є люди, які дуже критично ставляться до Росії, які не розуміють, як так можна і воювати, і торгувати. Хоча це гібридна війна, тому така ситуація, на жаль, цілком можлива. Така ж ситуація з Європою. Європа не знаходиться в стані прямого конфлікту, як ми, з Росією, але є санкції, однак є і торгівля. Я нагадаю, один з українських банків, який за часів правління Тимошенко перейшов у власність Росії – це «Промінвестбанк». Саме з його банкрутства почалася фінансова економічна криза у 2008-2009 роках в Україні. Спеціально згадую про цю аналогію. Дуже легко зараз «збити» великий банк. Але якщо «збивати» його конфліктним шляхом, це шлях до фінансової кризи."

Поділіться:

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екперта

Сергій Поярков
Громадський діяч
28.04.2017
Денис Ципін
Адвокат, голова Центру Конфліктології і Права
19.04.2017
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
19.04.2017
RSS-матеріал

Опитування

В Одесі повернули комуністичні назви низці вулиць. Чи стане це прецедентом для скасування декомунізації і в інших містах?

Варіанти