Спалила в Одесі дві автівки військових - поліція затримала 16-річну диверсантку



Неповнолітню правопорушницю затримано в процесуальному порядку. Їй загрожує ув’язнення.
Правоохоронці встановили, що дівчина, переїхавши в Одесу, в одному з месенджерів у спільноті щодо пошуку роботи підшукувала підзаробіток і отримала пропозицію від невідомої особи за грошову винагороду здійснювати підпали автомобілів військовослужбовців ЗСУ та співробітників Національної поліції України.
Погодившись, юначка наприкінці січня та на початку лютого в Хаджибейському районі у вечірній час облила легкозаймистою рідиною та підпалила дві автівки, якими користувалися захисники України – «Chevrolet Evanda» та «Kia Sportage», припарковані біля місць проживання військовослужбовців.
Підшукані нею транспортні засоби та подальші свої злочинні дії дівчина узгоджувала з так званим куратором, знімала для нього відеопідтвердження для отримання винагороди.
Правопорушницю затримали у процесуальному порядку. Слідчі СБУ повідомили їй про підозру у скоєному злочині. Їй загрожує чималий термін ув’язнення.
Затримана перевіряється на причетність до вчинення аналогічних злочинів.
Слідство триває.
За матеріалами поліції Одеської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Join "Magnolia-TV" on Facebook!