Поліцейські Тернопільщини викрили банду, яка збувала наркотики на території двох областей. ВІДЕО
КОМЕНТАР МИХАЙЛО ДИМИДА – начальник управління боротьби з наркозлочинністю в Тернопільській області ДБН НПУ
Наркобізнес організував житель Хмельницької області, перебуваючи у слідчому ізоляторі. Він разом із сусідом по камері та чотирма спільниками на волі, створив кілька інтернет-магазинів в Telegram-каналі.
Фігурант спробував налагодити продаж заборонених речовин і в стінах СІЗО, але цього недопустили працівники управління боротьби з наркозлочинністю спільно з працівниками Чортківської установи виконання покарань.
За словами начальника УБН в Тернопільській області Михайла Димиди, організатора незаконних заробітків ще в січні минулого року затримали правоохоронці за аналогічні злочини. Допомагали підозрюваному двоє старих друзів з Хмельниччини, співмешканка та власна матір. Організатор курував роботу інтернет- магазинів й стежив за надходженням товарів.
"Серед асортименту ділків - наркотичний засіб канабіс, психотропні речовини амфетамін та PVP. Усе замовляли через інтернет. Клієнтами були наркозалежні особи з Хмельниччини та Тернопільщини. Товар реалізовували методом закладок", - розповів Михайло Димида.
"Бізнесмени" спробували налагодити продаж заборонених речовин і в самому СІЗО, але працівники установи, перевіряючи передачі, які надходили на ім'я затриманих, виявляли наркотики у харчових продуктах та засобах особистої гігієни.
Під час документування злочинної діяльності оперативники УБН разом зі слідчими ГУНП в Тернопільській області та представниками кримінального аналізу встановили, що фігуранти реалізовували в середньому близько 500 доз наркотичних засобів та психотропних речовин на місяць, а дохід від продажу на «чорному ринку» складав майже 200 тисяч гривень.
Оперативники за силової підтримки бійців спецпідрозділу КОРД та РПОП ГУНП в Тернопільській області, під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури провели обшуки у помешканнях фігурантів. Серед вилученого - PVP, амфетамін, канабіс, а також мобільні телефони, банківські карти, записники. Орієнтовна вартість вилучених заборонених речовин становить близько 200 тисяч гривень.
Організатору та двом спільникам уже повідомили про підозру.
Вирішується питання про оголошення підозри за даною статтею і іншим членам злочинної групи. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна. Триває слідство.
За матеріалами поліції Тернопільської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Join "Magnolia-TV" on Facebook!