За тиждень внаслідок повітряних атак на Запоріжжя 10 людей загинули та 22 поранені, - голова ОВА

Про це голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив у телеграм-каналі:
"Запоріжжя оговтується від наслідків ворожих атак: за тиждень маємо черговий антирекорд - понад 4 000 ворожих обстрілів.
▪️Найстрашніші втрати - людські: десять жителів області загинули, ще 22 – поранені.
В лікарнях обласного центру десять людей, постраждалих під час останніх обстрілів Запоріжжя, та ще 21 людина - отримує лікування через поранення під час минулих обстрілів регіону.
▪️Цього тижня під ударами Запоріжжя: 36 безпілотників, ФАБів та ракет запустив ворог по обласному центру.
Пошкоджені чи зруйновані понад 120 приватних, 18 багатоквартирних будинків та нежитлові приміщення в трьох районах міста.
Наразі першочергові роботи з ліквідації наслідків завершені - щира вдячність від громади рятувальникам, лікарям, комунальникам, поліцейським благодійникам - усім, хто з перших хвилин біди рятує людські життя та відновлює зруйноване.
Разом вистоїмо!"
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!