В Одесі внаслідок зіткнення бусика та легковика постраждали восьмеро людей


В автопригоді, яка сталася на розі вулиць Велика Арнаутська та Рішельєвська, постраждало восьмеро громадян.
Як зазначив начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Одеській області Дмитро Слюта, попередньо встановлено, що 64-річний водій мікроавтобуса «Mercedes Sprinter» здійснив проїзд перехрестя на червоний сигнал світлофора та допустив зіткнення з автомобілем «Volkswagen Passat» під керуванням 42-річного чоловіка.
Тілесні ушкодження отримали водій автівки «Mercedes Sprinter» та семеро його пасажирів віком від 32 до 71 року. Усі вони доставлені до лікарні з різними травмами.
Слідчо-оперативна група з розслідування дорожньо-транспортних пригод ГУНП в Одеській області встановлює всі обставини події.
Водіїв перевірять на стан сп’яніння.
Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
За матеріалами поліції Одеської області
Поліцейські вкотре закликають водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!