У Дніпрі повідомлено про підозру зловмиснику, який палицею забив людину на смерть, - поліція


Поліція Дніпра затримала 43-річного чоловіка за нанесення тяжких тілесних ушкоджень цивільній дружині
Під час конфлікту через ревнощі нападник побив жінку дерев’яною палицею. Від отриманих численних травм 36-річна потерпіла померла.
Злочин мав місце в одному з будинків в Новокодацькому районі міста. На місці працювала слідчо-оперативна група відділу поліції №1 Дніпровського районного управління поліції №1 та працівники кримінальної поліції.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті - до 10 років позбавлення волі.
За матеріалами поліції Дніпропетровської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!