На Тернопільщині внаслідок зіткнення вантажівки та легковика троє людей загинули та двоє поранені
Троє загиблих, серед яких двоє неповнолітніх - наслідки дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася на Тернопільщині, неподалік села Великий Глибочок. На місці події працювала слідчо-оперативна група.
За попередньою інформацією, 65-річний водій автомобіля Peugeot не впорався з керуванням і його автівку викинуло на смугу зустрічного руху. Легкове авто врізалося у вантажівку Mercedes-Benz Actros із напівпричепом SCHMITZ SKO 24L.
На момент аварії в Peugeot перебувало четверо пасажирів. У результаті удару невістка водія 1985 року народження, його 17-річна онука та її товариш-одноліток від отриманих травм загинули. Кермувальник із сином отримали легкі тілесні ушкодження.
Водія затримали. Чоловік попередньо тверезий, але в нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. . Вирішується питання про обрання фігуранту запобіжного заходу.
Триває слідство.
За матеріалами поліції Тернопільської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!