У Києві затримано чоловіка, який глузував з Народного меморіалу загиблим захисникам на Майдані Незалежності
Затриманий зрозумів, що своєю ганебною поведінкою став «відомим» на всю країну, тож аби його не впізнали люди та не знайшла поліція, збрив вуса.
Про протиправні дії чоловіка правоохоронцям стало відомо вчора. На оприлюдненому відео, яке було поширене у соцмережах, порушник, перебуваючи на головній площі країни, висміював місце пам’яті полеглим Героям та вимагав прибрати прапорці.
Встановлено, що автор допису — 37-річний киянин, який перебуває у СЗЧ. Поліцейські затримали чоловіка за місцем мешкання, мотиви свого вчинку він пояснити не зміг.
Правоохоронці передали чоловіка Військовій службі правопорядку, яка надалі визначатиме міру його відповідальності.
За матеріалами поліції Києва
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!