На Миколаївщині поліцейські врятували чоловіка, який провалився під кригу
58-річний місцевий мешканець вирішив скоротити шлях додому та перетнути водойму по льоду. Однак крига не витримала ваги, і чоловік опинився у крижаній воді. Самостійно вибратися на берег потерпілий не міг та потребував негайної допомоги.
Повідомлення про те, що на річці Мертвовід у селищі Братське невідомий чоловік провалився під лід, надійшло на спецлінію 102 сьогодні вранці від місцевого рибалки.
На місце події негайно прибули співробітники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 1 Вознесенського райуправління.
Оцінивши ситуацію та не гаючи часу, поліцейські до приїзду рятувальників організували порятунок власними силами. Використовуючи буксирувальний трос, правоохоронці обережно дістали потерпілого з води та допомогли йому вибратися на безпечну ділянку берега.
Інспектори одразу викликали бригаду екстреної медичної допомоги та перебували поряд із чоловіком до прибуття медиків, контролюючи його стан. Після огляду лікарями потерпілий від госпіталізації відмовився. Наразі його стан задовільний, загрози життю немає.
За матеріалами поліції Миколаївської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!