Шестеро загиблих, серед яких двоє дітей - на Вінниччині засуджено винуватця ДТП. ФОТО
За підтримання публічного обвинувачення першим заступником керівника Вінницької обласної прокуратури Андрієм Байдаком суд визнав 37-річного жителя Гайсинського району винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель 6 осіб, в тому числі двох неповнолітніх (ч. 3 ст. 286 КК України).
Вироком Вінницького районного суду Вінницької області від 04.03.2026 чоловіка засуджено до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки. Це максимальна міра покарання, передбачена інкримінованою статтею.
Нагадаємо, йдеться про ДТП, яка сталася 16 жовтня 2024 року біля с. Писарівки Вінницького району. Обвинувачений керував вантажним автомобілем DAF з напівпричепом.
При зміні напрямку руху автомобіля ліворуч він не переконався в безпечності маневру та перетнув подвійну суцільну лінію горизонтальної дорожньої розмітки.
Опинившись на смузі зустрічного руху, вантажівка протаранила мікроавтобус Renault Trafic.
Внаслідок зіткнення водій мікроавтобуса та п’ятеро його пасажирів, серед яких двоє неповнолітніх хлопців, загинули на місці.
Прокурори у суді довели тяжкість наслідків скоєного обвинуваченим злочину: загибель шістьох осіб, відсутність пом’якшуючих обставин та його безвідповідальність як водія-далекобійника, який порушив не лише правила дорожнього руху, а й режим праці та відпочинку у керуванні вантажівкою.
Під час слідства та судового розгляду обвинувачений перебував під вартою. У суді свою вину визнав частково.
За матеріалами Вінницької обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!