Допоміг рашистським окупантам захопити підприємство - судитимуть жителя Херсона
За процесуального керівництва Херсонської обласної та окружної прокуратур до суду скеровано обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом пособництва державі-агресору.
Слідством встановлено, що у перші місяці тимчасової окупації міста, коли збройні формування рф встановлювали контроль над підприємствами та об’єктами інфраструктури, обвинувачений пішов на співпрацю з представниками держави-агресора.
Наприкінці липня 2022 року на території одного з місцевих підприємств було оголошено про запровадження так званого «тимчасового управління» на підставі рішення окупаційної адміністрації. За підтримки озброєних військовослужбовців рф обвинувачений сприяв фактичному захопленню майнового комплексу товариства та встановленню контролю над ним.
Надалі він допомагав представникам рф організовувати роботу підприємства в інтересах окупаційної влади. Зокрема, спонукав працівників повертатися до виконання службових обов’язків та забезпечував безперешкодний доступ представників держави-агресора до адміністративних і виробничих приміщень.
Спеціальне досудове розслідування здійснювалось УСБ України в Херсонській області.
За матеріалами Херсонської обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!