На Житомирщині легковик вилетів з траси та перекинувся: у ДТП постраждали двоє людей
Дорожньо-транспортна пригода сталася на 33 км автошляху Житомир – Чернівці неподалік с. Високої Печі. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції №1.
Попередньо, 41-річний водій автомобіля Renault, житель Глибочицької громади, рухаючись у напрямку обласного центру, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини, внаслідок чого транспортний засіб перекинувся.
У результаті ДТП травми отримали водій легковика та його пасажир, 43-річний житомирянин. Обох чоловіків було доставлено до медичного закладу.
Слідчі встановлюють причини та обставини події у межах кримінального провадження.
За матеріалами поліції Житомирської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!