Ситуація щодо чергових ворожих обстрілів та повітряних атак на Дніпропетровщині, - голова ОВА
Про це голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа повідомив у телеграм-каналі:
18 червня
18:30
Дві людини загинули, 17 – дістали поранень. Понад 20 разів ворог атакував три райони області артилерією, безпілотниками та ракетами.
▪️Російські удари по Дніпру обірвали одне життя. 12 людей постраждали, з них дев’ятеро – у лікарні в стані середньої тяжкості.
▪️На Нікопольщині потерпали Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Марганецька громади. Понівечені автівки та амбулаторія. Загинула одна людина. П'ятеро постраждали. 56-річна жінка та 53-річний чоловік ушпиталені. Їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.
▪️У Зеленодольській громаді Криворізького району понівечені АЗС та кафе.
19 червня
7:30
Ворог атакував три райони області артилерією та безпілотниками.
▪️На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Мирівська та Марганецька громади. Понівечені підприємство, поштове відділення, приватні будинки і автомобіль.
▪️У Синельниківському районі противник завдав удару по Дубовиківській і Васильківській громадах. Пошкоджені спортивна школа та будівля, що не експлуатується.
▪️У Павлограді зайнялися приватні будинки.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!