На Одещині ворог вдарив балістикою по підприємству: є загиблий та поранені, - голова ОВА
Про це вчора, пізно ввечері, голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив у телеграм-каналі:
Одеський район. Сьогодні ввечері ворог завдав удару балістичною ракетою «Іскандер» по території сільськогосподарського підприємства.
Внаслідок атаки сталося займання автотехніки та паливних ємностей. Зруйновано складське приміщення.
На жаль, за попередніми даними, одна людина загинула, ще троє постраждало. Інформація щодо постраждалих та наслідків ворожої атаки уточнюється.
На місті працюють усі екстрені служби.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!